Pomożemy Ci przenieść Twój sklep internetowy na inną platformę.

Obsługujemy te sklepy:

Rozwiązanie zbudowane w oparciu o otwartą licencję. Możemy uruchomić sklep w chmurze lub własnym serwerze. Prosty, intuicyjny interfejs, szybka instalacja i uruchomienie sklepu w chmurze. Bardzo dobra obsługa sprzedaży mobilnej, bogata oferta dodatkowych modułów ułatwiających życie właścicielowi/administratorowi sklepu internetowego.

 

WooCommerce jest darmową wtyczką eCommerce do WordPress. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie eCommerce na świecie, które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i deweloperom.

Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń, WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów online — więcej niż jakiekolwiek inne platformy.

 Najnowsza aplikacja sklepu internetowego i zarazem następca znanego i lubianego OSCGold’a. Wiele nowych możliwości:
– możliwość dowolnego elastycznego dostosowania projektu graficznego,
– silnik sklepu wspiera RWD. Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.- pełna zgodność z HTML5.

– dwukierunkowa integracja Allegro,
– wiele integracji z porównywarkami, aukcjami oraz płatnościami.

 

VirtueMart ten sklep jest rozszerzeniem platformy open source Joomla. Sklep daje bardzo szerokie możliwości konfiguracji dzięki wielu dodatkom i wtyczkom dostępnym na rynku. Charakteryzują go ogromne możliwości adaptacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów graficznych co powoduje dużą elastyczność w wyglądzie sklepu.

 

Globalna marka platformy sklepowej. Bardzo popularna na rynku e-commerce. Zajmujemy się wdrożeniem i dostosowaniem tej platformy do potrzeb naszych klientów. Ta platforma ma ogromne możliwości jeśli chodzi o funkcjonalność oraz wsparcie społeczności programistycznej.

 

OSCgold to jedna z najstarszych platform sklepowych na rynku. Zbudowana została przez polskiego developera w oparciu o projekt open source OS Commerce. OSC Gold różni się od wersji podstawowej bardzo dobrym spolszczeniem, bogatą integracją z porównywarkami, aukcjami, spedycją oraz co najważniejsze wsparciem technicznym i aktualizacjami.

 

Shoper to szybki i łatwy w konfiguracji sklep internetowy. Występuje w postaci usługi SaaS oraz aplikacji instalowanej na serwerze klienta. Bogata lista integracji z aukcjami, płatnościami, porównywarkami i spedytorami ułatwi życie każdemu sprzedawcy. Użytkownik może skorzystać z gotowych projektów graficznych lub zamówić indywidualny projekt dostosowany do swoich potrzeb.

Kolejne platformy w planach pytajcie!

* Znaki towarowe i nazwy firmowe

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością firmy CMS, występujące w Serwisie, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.