SKLEPY INTERNETOWE

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór usług wdrożeniowych sklepów internetowych.
Oto kilka marek platform sklepowych, z którymi pracujemy:

WooCommerce jest darmową wtyczką eCommerce do WordPress. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie eCommerce na świecie, które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i deweloperom.

Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń, WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów online — więcej niż jakiekolwiek inne platformy.

 Najnowsza aplikacja sklepu internetowego i zarazem następca znanego i lubianego OSCGold’a. Wiele nowych możliwości:
– możliwość dowolnego elastycznego dostosowania projektu graficznego,
– silnik sklepu wspiera RWD.

Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.- pełna zgodność z HTML5.

– dwukierunkowa integracja Allegro,
– wiele integracji z porównywarkami, aukcjami oraz płatnościami.

   VirtueMart ten sklep jest rozszerzeniem platformy open source Joomla. Sklep daje bardzo szerokie możliwości konfiguracji dzięki wielu dodatkom i wtyczkom dostępnym na rynku. Charakteryzują go ogromne możliwości adaptacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów graficznych co powoduje dużą elastyczność w wyglądzie sklepu.

Rozwiązanie zbudowane w oparciu o otwartą licencję. Możemy uruchomić sklep w chmurze lub własnym serwerze. Prosty, intuicyjny interfejs, szybka instalacja i uruchomienie sklepu w chmurze. Bardzo dobra obsługa sprzedaży mobilnej, bogata oferta dodatkowych modułów ułatwiających życie właścicielowi/administratorowi sklepu internetowego.

Globalna marka platformy sklepowej. Bardzo popularna na rynku e-commerce. Zajmujemy się wdrożeniem i dostosowaniem tej platformy do potrzeb naszych klientów. Ta platforma ma ogromne możliwości jeśli chodzi o funkcjonalność oraz wsparcie społeczności programistycznej.

Jedna z najlepszych platform sprzedażowych w sieci.
Darmowe konto do 30 produktów.
A co najważniejsze będziecie mogli sprzedawać na Facebook’u, zintegrujemy go dla Was!!!
Pomyślcie jakie globalne możliwości otwierają się przed Wami. Sprzedajcie w sieci na cały świat przez Facebook’a!!

    OSCgold to jedna z najstarszych platform sklepowych na rynku. Zbudowana została przez polskiego developera w oparciu o projekt open source OS Commerce. OSC Gold różni się od wersji podstawowej bardzo dobrym spolszczeniem, bogatą integracją z porównywarkami, aukcjami, spedycją oraz co najważniejsze wsparciem technicznym i aktualizacjami.

    Well Commerce to stosunkowo młody projekt graficzny. Występuje w postaci usługi SaaS. Posiada bardzo bogatą listę integracji: płatności, spedycji, aukcji oraz porównywarek cen.
Użytkownik dostaje jeden z podstawowych projektów graficznych lub może zamówić jeden z wariantów indywidualnego projektu graficznego. Szybki i łatwy w konfiguracji i we wdrożeniu.

  Shopify to bardzo popularna międzynarodowa platforma e-commerce w systemie SaaS. Za stosunkowo przystępną cenę otrzymujemy integracją z płatnosciami miedzynarodowymi oraz dostęp do bardzo szerokiej społeczności użytkowników dzięki czemu nasze możliwości sprzedażowe znacząco rosną. W ramach tej platformy oferujemy  szablony graficzne oraz dostosowanie samego sklepu do indywidualnych potrzeb.

   Shoplo to sklep będący usługą typu SaaS. Poza tradycyjnymi funkcjami e-sklepu, możemy uruchomić w ramach abonamentu sklep na Facebooku. Platforma Shoplo posiada kilka nietypowych integracji np. import produktów z PrestaShop jednym kliknięciem. Twórcy gwarantują idealne działanie sklepu na platformach mobilnych.

   Shoper to szybki i łatwy w konfiguracji sklep internetowy. Występuje w postaci usługi SaaS oraz aplikacji instalowanej na serwerze klienta. Bogata lista integracji z aukcjami, płatnościami, porównywarkami i spedytorami ułatwi życie każdemu sprzedawcy. Użytkownik może skorzystać z gotowych projektów graficznych lub zamówić indywidualny projekt dostosowany do swoich potrzeb.

   bigcartel to sklep w postaci aplikacji SaaS, udostępniany w postaci usługi. Dedykowany dla artystów tworzących krótkie serie swoich unikalnych dzieł. Posiada ogromny międzynarodowy zasięg oraz pasaż produktów z całego świata gdzie trafią też i Twoje.

* Znaki towarowe i nazwy firmowe

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością firmy CMS, występujące w Serwisie, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.